The Sound of Polish Free Jazz
·
The Sounds of Spotify
1
Luke the Skywalker
Miłość
05:56
2
Bakaskut
Oleś Brothers, Dominik Strycharski
05:11
3
Symfonie
Dominik Strycharski, Dominik Strycharski Core, Orkiestra Dęta Ursus
14:05
4
E
Wojciech Jachna, Jacek Mazurkiewicz, Jacek Buhl
08:48
5
Killer Sun
Mikołaj Trzaska Ircha Clarinet Quartet
05:28
6
Survival Kit
Pimpono Ensemble
05:26
7
Love Has No Limits
Mazzoll, Janicki
07:25
8
A Sudden Shift Missed
Wacław Zimpel Quartet
06:45
9
Pan i ptaki nocne
High Definition Quartet, Fennesz
05:45
10
Con fuoco / Walc czy nie walc / Pogrzeb w piekle
Franciszek Pospieszalski Sextet
04:45
11
Eternity
Ksawery Wójciński
03:59
12
Drugi
Profesjonalizm
10:53
13
Troid
Power of the Horns
13:12
14
Time for Sheeps and Dogs
Rafal Gorzycki, Kamil Pater, Pawel Urowski, Irek Wojtczak
08:38
15
Copernicus
Adam Pieronczyk Quartet
10:30
16
Vermilion Tree
Drury, 3D: Dąbrowski, Davis
03:33
17
Part 5 New and Old Dreams
Erase
08:13
18
One
Foton Quartet, Gerard Lebik, Artur Majewski
13:21
19
HP Sovs
Hunger Pangs, Tomasz Dąbrowski, Marek Kądziela, Kasper Tom
08:31
20
New Ghost
Infant Joy Quintet
09:55
21
Intertwining Spirits
Janczarski & McCraven Quintet
07:07
22
Havhesten
K.R.A.N
07:16
23
IV
Kołakowski Wykpisz Korelus
11:18
24
Chops
Kądziela / Wójciński
04:13
25
Pure Joy
Leszek Kułakowski Ensemble
04:27
26
Tellus
Maciej Garbowski
05:57
27
You Ain't Gonna Know Me 'Cos You Think You Know Me
Made in China
04:06
28
Transformers
Magnolia Acoustic Quartet
15:52
29
Can't Stop, Won't Start
Marco Eneidi Streamin'4
08:54
30
Pushing the Car
Mazolewski Gonzalez Quintet
07:53
31
Pale Blue Dot
Minim Experiment
10:29
32
Kattorna
Obara International
06:52
33
Part II
Olbrzym i kurdupel, Tomasz Gadecki, Marcin Bożek
07:56
34
Extreme 03
P.U.R. Collective
04:07
35
Świeżość(Wersja Alternatywna)
Pegapofo
08:24
36
Sonus
Piotr Damasiewicz Quartet
05:55
37
Playing, Pt. 9
Rafal Gorzycki Trio
05:40
38
Some Message From Olivier (E.C.P.M)
Second Exit
05:00
39
Knight in Calisia (czy to mgła czy to smog?)
Stryjo
08:20
40
Spiritual phenomena
The Intuition Orchestra
06:56
41
Under Surface
To Tu Orchestra, Wacław Zimpel
09:54
42
No Loitering Please
Tom Trio
04:09
43
Repetycja miłości
Tomasz Pawlicki, Jacek Buhl, Łukasz Rafiński
03:30
44
Theme
Tomasz Sroczyński Trio
03:08
45
Death
Ultramarine
06:42
46
Gabryś
Vehemence Quartet
10:47
47
Chicken Run
Wojciech Błażejczyk
08:55
48
Tropizm
Zbigniew Chojnacki
05:47
49
For Every Gesture Another Actor
Łukasz Borowicki Quartet
06:12
50
People, Cats & Obstacles #1
Łukasz Borowicki Trio
04:12
51
Saints of the Letter Days (Święci dla ostatnich)
Miłość
06:53
52
Suazi
Oleś Brothers, Antoni Gralak
09:35
53
Core
Dominik Strycharski, Dominik Strycharski Core, Orkiestra Dęta Ursus
12:37
54
Antonietta
Wojciech Jachna, Wojciech Jachna Squad
08:35
55
Drume
Mikołaj Trzaska Ircha Clarinet Quartet
06:42
56
Free Birds on Post Rocks
Pimpono Ensemble
09:26
57
Cold Blue Sky
Wacław Zimpel Quartet
10:03
58
One Sound of Siren (for A Clarinet)
Mazzoll, Janicki
13:03
59
Cis-Dur
Franciszek Pospieszalski Sextet
08:28
60
Roots
Ksawery Wójciński
06:00
61
Długi
Profesjonalizm
11:01
62
Kocioł wódki
High Definition Quartet
14:40
63
Alfabet Morse'a
Rafal Gorzycki, Tomasz Pawlicki, Jakub Ziolek
04:38
64
The Storks of Marrakech
Adam Pieronczyk Quartet
09:56
65
Modules
Drury, 3D: Dąbrowski, Davis
10:44
66
Part 3
Erase
08:36
67
Two
Foton Quartet, Gerard Lebik, Artur Majewski
06:29
68
Dust
Hunger Pangs, Tomasz Dąbrowski, Marek Kądziela, Kasper Tom
06:48
69
Sounds of the Night Sky
Infant Joy Quintet
12:31
70
The Torn Veil
Janczarski & McCraven Quintet
15:09
71
The Zombie Chords
K.R.A.N
10:28
72
II
Kołakowski Wykpisz Korelus
09:08
73
I Will Never Forget
Kądziela / Wójciński
04:05
74
Off-Shore Breeze
Leszek Kułakowski Ensemble
10:13
75
Ventus
Maciej Garbowski
10:38
76
Ornette Day and Night
Made in China
04:08
77
Vattenfall
Magnolia Acoustic Quartet
08:11
78
Arco M.
Marco Eneidi Streamin'4
13:06
79
Astigmatic
Mazolewski Gonzalez Quintet
11:18
80
Scythe Dance
Minim Experiment
09:15
81
Conversation With...
Obara International
09:36
82
Part IV
Olbrzym i kurdupel, Tomasz Gadecki, Marcin Bożek
06:18
83
Duets 02
P.U.R. Collective
10:58
84
Zejście Smoka
Pegapofo
11:15
85
God's Will
Piotr Damasiewicz Quartet
09:37
86
Coltrane
Miłość
06:28
87
Unknown Soldier
Oleś Brothers, Piotr Orzechowski
11:20
88
Asmet
Dominik Strycharski, Dominik Strycharski Core, Orkiestra Dęta Ursus
03:24
89
M
Wojciech Jachna, Jacek Mazurkiewicz, Jacek Buhl
04:08
90
Upper Trias Caspian Fuge - M. Trzaska
Mikołaj Trzaska Ircha Clarinet Quartet
09:37
91
Ndfvrgnt
Pimpono Ensemble
03:55
92
Hundred of Wings Steel the Sun
Wacław Zimpel Quartet
10:36
93
Extremely One…Truth
Mazzoll, Janicki
06:26
94
Tańce Połowieckie Borodina
Franciszek Pospieszalski Sextet
03:12
95
5th Impression
Ksawery Wójciński
04:54
96
Abersold
Profesjonalizm
05:04
97
Przygotowania
High Definition Quartet
08:28
98
A Tribute to Josif Brodski
Rafal Gorzycki, Dawid Szczesny, Krzysztof Nowinski
04:11
99
Ivolginskij Dacan
Adam Pieronczyk Quartet
09:48
100
Mattock - Phrasemonger
Drury, 3D: Dąbrowski, Davis
09:16