1. Anttoni Eta Antton

    Zabaleta Eta Imanol

    03:33
  2. Anbototik Oizera

    Kepa, Zabaleta eta Motriku

    02:15
  3. Mendiko osasuna

    Laja eta Landakanda

    02:41
  4. Aita San Antonio

    Imuntzo Eta Beloki

    02:29
  5. Urruti nere menditik

    Sakabi eta Egañazpi

    04:29
  6. Egunsentia

    Laja Eta Mikel

    02:55
  7. Banangoa

    ETapia eta Leturia Amuriza

    03:00
  8. Hik Lan Eta Nik Jai

    Tapia eta Leturia

    02:51
  9. Kupela (Pout-Pourria)

    EEpelde Eta Larrañaga

    04:36
  10. Trini

    Triki Ta Ke

    02:30
  11. Bexamela Ta Pastela

    EMaixa Ta Ixiar

    03:08
  12. Ispilue

    Kupela (Zabale, Larrañaga Eta Berastegi)

    03:02
  13. Iluntzean

    EMaixa eta Ixiar, Iker Eta Larraitz

    03:39
  14. Izar Iheskorra

    EEtzakit

    03:49
  15. Kuba, Bai Polita Dela! "Que Bonita Es Cuba"

    ELaja, Eguren Eta Ziolar

    02:35
  16. Txakoliña

    Kupela

    03:24
  17. Pasodoble

    Esne Zopak

    02:26
  18. Ziolar

    Ostolaza Eta Pujana

    03:31
  19. Aratz

    Iker Goenaga

    02:30
  20. Zorionak

    Kaxiano

    03:51
  21. Joxek Andreari

    Korrontzi

    03:19
  22. Mundua Geldituko Balitz

    Julen Alonso

    03:02
  23. Ragga

    Zaldibobo

    05:10
  24. Ederregia Zera Zu (Jotea)

    Maurizia, Leon eta Basilio + Fasio

    02:15
  25. Bok-Espok

    Kepa Junkera

    03:55
  26. Kupela

    Triki Traka, Beñat Achiary

    04:31
  27. Breakfast in Belfast

    Xabi Aburruzaga

    03:43
  28. Jota Vasca No. 1

    Enrike Zelaia

    02:36
  29. Oilar Dantza

    Imuntzo Ta Beloki

    03:18
  30. Guk Euskaraz

    Trikitixa Kontrario

    02:48
  31. Herria Askatzera “fandangoa”

    Joxe Urteaga Oria eta Miguel Urteaga Oria

    02:36
  32. Espetxea

    Kepa, Zabaleta eta Imanol

    02:04
  33. Jakunba

    Ene bada

    04:19
  34. Txapeldunak

    Maltzeta Aita-Alabak

    03:12
  35. Urinira

    Eneko Dorronsoro

    02:05
  36. Zaldiko maldiko

    Azala

    05:29
  37. Balsa VIII

    Astiasaran Anaiak

    03:02
  38. Balsa VI

    Epelde eta Iturbide

    03:39
  39. Zure Ondoan (fandangoa)

    Iñaki eta Ramon

    02:34
  40. Balsa III

    Martin eta Egañazpi

    02:51
  41. Pasodoblea

    Rufino Arrola eta Txetxu Urrutia

    02:16
  42. Balsa VII

    Zumarragako Trikitixa

    02:46
  43. Trikitixa

    Epelde, Iturbide

    02:42
  44. Arin-Arin

    Juanito Tapia

    02:10
  45. Ur txikitan

    Laja II

    02:50
  46. Soirée à la Musardière (Valse)

    Louis Camblor

    02:55
  47. Azpeitiako sokamuturra

    Lurdes Alkorta

    03:00
  48. Fandango du pays basque

    Martin Irazoqui

    02:00
  49. Gaueko Errondea

    Zabaleta Eta Imanol

    03:49
  50. Ederra Baina Mizkea

    Kepa, Zabaleta eta Motriku

    03:44
  51. Euskal gazteak dantzan

    Laja eta Landakanda

    03:30
  52. Lehia ez da nahia

    Imuntzo Eta Beloki

    03:11
  53. Durangon bazkalduta

    Sakabi eta Egañazpi

    02:12
  54. Zazpiak Oihal Batetik

    ELaja Eta Mikel

    03:19
  55. Abadiñoko Karmentxu

    ETapia eta Leturia Amuriza

    03:09
  56. Soltero Ala Ezkondu

    Epelde Eta Larrañaga

    03:43
  57. Maitatzen Zaitudalako

    Tapia eta Leturia

    03:02
  58. Zaharrak Berri

    Triki Ta Ke

    02:33
  59. Saizarko Festa

    Kupela (Zabale, Larrañaga Eta Berastegi)

    04:49
  60. 9. Korrika (1995). Bizi ganoraz

    Maixa eta Ixiar, Alex Sardui, Kepa Junkera

    03:17
  61. Egina

    Etzakit

    03:38
  62. Eguna Jaio Arte

    EMaixa Ta Ixiar

    03:13
  63. Martxa Herrikoia

    Laja, Eguren Eta Ziolar

    02:13
  64. Voy a contar un caso

    Kupela

    04:06
  65. Infernuko

    Esne Zopak

    03:03
  66. Festara-Oktaba

    Ostolaza Eta Pujana

    04:07
  67. Nere Gar

    Iker Goenaga

    03:58
  68. Itsasontzi baten

    Kaxiano

    03:32
  69. Emaiogu bostekoa

    Korrontzi

    03:21
  70. Zin dagit

    Julen Alonso

    05:02
  71. Uhaina

    Zaldibobo

    05:08
  72. Durangon Bazkalduta (Martxea)

    Maurizia, Leon eta Basilio + Fasio

    03:21
  73. Aurrera Aurrera Athletic!

    Kepa Junkera, Tontxu Ipiña

    03:16
  74. Euskal Selekzioa

    Triki Traka, Thierry Biscary

    04:25
  75. Txupinera

    Xabi Aburruzaga, La Basu, Maria Rivero, Aiora Renteria, Itziar Ituño, Naroa Gaintza, Ylenia Baglietto, Miren de Miguel, Irati Bilbao

    03:33
  76. Pasacalle

    Enrike Zelaia

    03:06
  77. Aht - Blues

    EImuntzo Ta Beloki

    03:54
  78. Matxinada

    Trikitixa Kontrario

    02:58
  79. Odolaren Irrintzia “fandangoa”

    Joxe Urteaga Oria eta Miguel Urteaga Oria

    02:30
  80. Nondik jo maurizia?

    Kepa, Zabaleta eta Imanol

    04:21
  81. Oroituz

    Ene bada

    03:34
  82. Trikitixa

    Maltzeta Aita-Alabak

    03:47
  83. Argiegi

    Eneko Dorronsoro

    02:36
  84. Arin, Arin

    Azala

    02:04
  85. Hasperena

    Astiasaran Anaiak

    03:00
  86. Baratzeko Pikuak

    Zabaleta Eta Imanol

    04:11
  87. Huriondo

    Kepa, Zabaleta eta Motriku

    03:26
  88. Trikitilarien alkartasuna

    Laja eta Landakanda

    03:37
  89. Ikusi mendizaleak

    Imuntzo Eta Beloki

    02:49
  90. Basatxoritxu

    Sakabi eta Egañazpi

    04:34
  91. Euskal Herri Nerea / Geu Askatzaile

    Laja Eta Mikel

    03:03
  92. Amaren Alabarik

    ETapia eta Leturia Amuriza

    04:02
  93. Zelatun

    Epelde Eta Larrañaga

    02:43
  94. Festarik Festa

    Tapia eta Leturia

    02:55
  95. Bi

    Triki Ta Ke

    04:11
  96. Landare Berriak

    Kupela (Zabale, Larrañaga Eta Berastegi)

    02:55
  97. Hain Urrun Eta Hain Hurbil

    Maixa Ta Ixiar

    02:29
  98. Emakume Jaio Nintzen

    EMaixa eta Ixiar, Iker Eta Larraitz

    02:33
  99. Zergatik Ez

    EEtzakit

    04:13
  100. Heriotza Eman Ezkero "Prisionero"

    ELaja, Eguren Eta Ziolar

    02:41