1. Zielona Lipka

    Kapela Maliszów

    02:44
  2. Krakowiak - Krakoviak dance

    Kapela Brodow

    02:43
  3. Po kolana w niebie

    Janusz Prusinowski Trio

    03:03
  4. Warszawa

    Kożuch

    02:42
  5. Błądzony

    InFidelis

    04:19
  6. Jeleń

    Sutari

    03:12
  7. Chodzmy Chlopcze / Come Along Boy

    Adam Strug

    03:19
  8. Już Mój Kochanek

    WoWaKin, Nina Kodorska

    02:53
  9. Pieśń sobótkowa

    Orkiestra Św. Mikołaja

    08:49
  10. Pełnia

    Vołosi

    02:47
  11. VillageAnka

    Same Suki

    04:26
  12. Traditional Rural Polka

    Warsaw Village Band

    02:37
  13. Polka Żydówka

    Tęgie Chłopy

    03:25
  14. Służyłam u pana

    Krzikopa

    03:27
  15. Let’s Dance

    Trebunie-Tutki, Quintet Urmuli

    02:40
  16. Za Rieczkaju

    Karolina Cicha & Spolka

    04:12
  17. Polka Wodna

    Odpoczno, Piotr Gwadera, Marcin Lorenc, Marek Kądziela, Joanna Szczęsnowicz

    04:11
  18. Bahczalarda

    Karolina Cicha, Bart Palyga

    02:47
  19. Karczmareczkò Gòdnô!

    Bubliczki

    02:58
  20. Wśród Nocnej Ciszy

    Warszawska Orkiestra Sentymentalna

    04:09
  21. O Dziwożonie Zielarce

    Chłopcy Kontra Basia

    03:43
  22. Jak wygląda wiatr

    Ania Broda

    02:21
  23. Oj Glino Moja Glino

    Maciej Filipczuk

    04:52
  24. Chudobnom mnie mama miala

    Chudoba

    04:22
  25. Powziwaj ziatrecku

    Village Kollektiv

    05:35
  26. Ach, te Rumunki

    Warszawskie Combo Taneczne

    02:30
  27. Periwinkle

    Widymo

    02:15
  28. Jado goscie

    Apolonia Nowak, Ars Nova

    02:57
  29. Śpiąca Nocka

    Kaja Prusinowska, Janusz Prusinowski

    03:01
  30. Dwa serduszka

    Mazowsze

    02:59
  31. Polish Folk Song "My Mom"

    Maria Pomianowska, Karolina Hulbój, Arad Emamgholi, Sebastian Wypych, Wojciech Lubertowicz, Sylwia Nadgrodkiewicz, Shaheen Parvez, Ryszard Wojciul

    04:14
  32. Cerwonem Zasiała

    Apolonia Nowak & Swoją Drogą Trio

    03:09
  33. Pristana Si Rada

    Čači Vorba

    05:13
  34. Usual Happiness

    Kroke

    05:45
  35. Andre Tire

    Kapela Timingeriu

    02:46
  36. Nieznajomy

    Tulia

    04:29
  37. Południca

    Południca!

    03:40
  38. Hora mare din Bucovina

    Transkapela

    04:08
  39. Urodzony w Lublinie

    Się Gra

    05:49
  40. მთიულური

    Quintet Urmuli

    02:13
  41. Beltaine

    Beltaine

    06:13
  42. Monastyr

    Sarakina

    05:15
  43. Komu dzwonią

    Orkiestra Z Chmielnej, Stanisław Grzesiuk

    02:19
  44. Rano rano

    Babooshki, Dana Vynnytska, Karolina Beimcik, Michał Tomaszczyk, Jan Smoczynski, Rafal Sarnecki, Michał Jaros, Bogusz Wekka

    04:03
  45. Chmiel

    Swoją Drogą

    03:55
  46. Chodz na Prage

    Kapela Warszawska z Targówka

    02:52
  47. Piosenka o sprzątaniu domu

    Orkiestra Dni Naszych

    02:28
  48. Jesce Slonko Nie Wyslo

    Kapela Jaska Bobka

    02:47
  49. Shloymele Liber

    Bester Quartet

    06:06
  50. Ojciec Mateusz

    Lorenc Michał, DesOrient

    02:09
  51. Brzeg Nowej Szkocji

    Przejazdem

    03:22
  52. Trams

    Vladimirska

    03:26
  53. Turkish It

    Banda Nella Nebbia

    03:50
  54. Dumka

    Mitomani

    03:33
  55. W Moim Ogródecku

    D.R.A.G.

    07:42
  56. Melodie Łęczyckie

    Tradycyjny, Gęsty Kożuch Kurzu

    04:05
  57. Wesele Mańki Pryszcz

    Kapela "Ta Joj"

    02:25
  58. Zmyliłaś drogę

    Kapela Czerniakowska

    04:02
  59. A Mystery Tour

    Meadow Quartet

    04:46
  60. Oberkiem od Opoczna

    Rawianie, Sasiedzi

    03:48
  61. Juanatia

    Sierra Manta

    04:41
  62. Zawiśloczek

    Kapela Maliszów

    04:17
  63. Oberek - Oberek dance

    Kapela Brodow

    03:38
  64. Musialas ty dziewcze co umiec

    Janusz Prusinowski Trio

    03:34
  65. Drużby

    Kożuch, Joanna Skowrońska, Róża Martyna Grabowska

    03:14
  66. Goniony

    InFidelis

    04:45
  67. Nocą Umówioną

    Adam Strug, Stanisław Soyka

    02:23
  68. Kupalnocka

    Sutari

    03:16
  69. Oj, siadaj, siadaj

    Orkiestra Św. Mikołaja

    03:11
  70. Cóżeś Ty Kasiu Zrobiła

    WoWaKin, Nina Kodorska

    05:01
  71. Polka Ostateczna

    Vołosi

    02:21
  72. Równochuć

    Same Suki

    03:48
  73. At My Mother's

    Warsaw Village Band

    04:16
  74. Fokstrot

    Tęgie Chłopy

    02:37
  75. W ciemnym lasku

    Krzikopa

    04:47
  76. Ballad on the Death of Janosik

    Trebunie-Tutki, Quintet Urmuli

    03:43
  77. Bialystok Majn Hejm

    Karolina Cicha & Spolka

    03:35
  78. Dekarski

    Odpoczno

    03:06
  79. Ponad Normę

    Bubliczki

    03:40
  80. Ej Guziel Kyrym

    Karolina Cicha, Bart Palyga

    05:49
  81. Nikodem

    Warszawska Orkiestra Sentymentalna

    03:10
  82. Oj Tak

    Chłopcy Kontra Basia

    04:37
  83. Siedzieli na ganku

    Ania Broda

    02:38
  84. Mazurek Jeden Grosz

    Maciej Filipczuk

    03:43
  85. Maryna

    Chudoba

    02:13
  86. Z tysiunca

    Village Kollektiv

    05:09
  87. Bujaj się Fela

    Warszawskie Combo Taneczne

    02:32
  88. Beat Me, Slaughter!

    Widymo

    02:08
  89. Kadzidlanskim boru

    Apolonia Nowak, Ars Nova

    03:15
  90. Królewna

    Kaja Prusinowska, Janusz Prusinowski

    05:06
  91. Traditional Kurdish Songs

    Maria Pomianowska, Karolina Hulbój, Arad Emamgholi, Sebastian Wypych, Wojciech Lubertowicz, Sylwia Nadgrodkiewicz, Shaheen Parvez, Ryszard Wojciul

    04:45
  92. Cyt, cyt

    Mazowsze

    03:31
  93. Dopsierum Tu Przysła

    Apolonia Nowak & Swoją Drogą Trio

    04:10
  94. Yasemi mou

    Čači Vorba

    04:32
  95. Mazel Tov

    Kapela Timingeriu

    03:41
  96. Time

    Kroke

    09:01
  97. Nothing Else Matters

    Tulia

    04:48
  98. Latawce

    Południca!

    04:37
  99. Taniec (cygan, dance)

    Transkapela

    03:56
  100. Slavic Soul

    Się Gra

    06:21