The Sound of Polish Modern Jazz
·
The Sounds of Spotify
1
Purple Sun
EABS
05:53
2
Riders On The Storm
Marcin Wasilewski Trio
05:33
3
Dry Mountain
Maciej Obara Quartet
04:30
4
Szlam
Błoto
03:52
5
Let's Dance
Tomasz Chyła Quintet
05:29
6
SUGARboost
Kuba Więcek
03:38
7
Tatras
Piotr Wyleżoł, Andy Middleton, Ferenc Nemeth, Michał Barański
07:23
8
Bakaskut
Oleś Brothers, Dominik Strycharski
05:11
9
Adivinanza - Remastered 2023
RGG
07:39
10
Lonely Shadows
Dominik Wania
05:59
11
Praga
Niechęć
06:56
12
Ante
Piotr Damasiewicz, Kuba Wójcik
16:02
13
Lalka
Marek Napiórkowski, Artur Lesicki
04:09
14
Sea V
Sławek Jaskułke
06:27
15
Triggers
Immortal Onion
05:47
16
Konichiwa
Pink Freud
04:01
17
Blue, Deep and Wide
Kasia Pietrzko Trio
05:45
18
Nokturn b-moll Op.9
Marcin Masecki
06:12
19
Emilly
Piotr Wojtasik, Jarosław Śmietana
07:10
20
Buzzteroids Part 2
Jerzy Małek
03:19
21
Anthem (2016)
Stefan Węgłowski, Mikolaj Trzaska, Maciej Jaroń
06:47
22
Krztusiec
sneaky jesus
08:01
23
Tom Kha
Klawo, Mr. Krime
04:12
24
Something Personal
Pawel Kaczmarczyk, Maciej Adamczak, Dawid Fortuna
05:53
25
Quantum Chromodynamics
Rafal Sarnecki
05:50
26
Atlas of Butterflies: III. Adonis Blue
Krzysztof Lenczowski, Atom String Quartet
03:40
27
Sikora
Marek Pospieszalski
07:00
28
Outcast
Marcin Pater Trio, Leszek Możdżer, Jakub Mizeracki
07:16
29
Midnight Sun
Monika Borzym
04:34
30
Baba Ganoush
Algorhythm
03:47
31
Venus In Furs
Miłość & Lester Bowie
05:27
32
Zimorodek
Krzysztof Lenczowski
04:12
33
Goodbye Truth and Consequences
Mateusz Palka Trio
07:31
34
Skyline
Michal Tokaj Trio
07:58
35
Big Kraśka
Jerzy Mączyński
06:54
36
Monday on My Way
Tubis Trio, Maciej Tubis, Paweł Puszczało, Przemysław Pacan
05:50
37
Pani bycia i śmierci
Jerzy Mazzoll
04:48
38
Beautiful Girls From...
Mateusz Gawęda
07:29
39
Plastic Poetry IV (Part 1)
Irek Wojtczak, Kamil Piotrowicz
03:10
40
KSEOP 4.2 / AP '20
Adam Pieronczyk, Marek Moś, AUKSO Orkiestra Kameralna Miasta Tychy
11:23
41
Pranky
Emil Miszk
03:45
42
Panna
Latarnik
05:01
43
Concerto For Harpsichord, Strings & Continuo In F Minor, BWV 1056, 1 Mov
Johann Sebastian Bach, Piotr Orzechowski, Jan Tomasz Adamus, Capella Cracoviensis, Pianohooligan
04:48
44
Interference
Quantum Trio
03:53
45
Love Theme from the Brothers Karamazov
Kuba Stankiewicz, Peter Erskine, Darek Oleszkiewicz
05:02
46
Une Barque sur L'Ocean
Dominik Wania Trio
08:43
47
Some Skunk Funk
Mateusz Smoczynski, Stephan Braun
07:13
48
Przebiórka
Mateusz Smoczynski Quintet
07:02
49
UserFriendlyTune
Kuba Płużek
08:46
50
Capriccio per oboe
Pianohooligan
08:21
51
Last
Confusion Project
08:13
52
Lost Fireman
Tomasz Wendt, Szymon Mika, Michał Miśkiewicz, Max Mucha
04:58
53
Kind Folk
Jaskulke & Wylezol
12:15
54
Dreaming of Love
E
Gniewomir Tomczyk, Krzysia Górniak, Zdzisław Kalinowski, Łukasz Makowski
09:27
55
Marzenia Martwej Natury (Part 2)
RASP Lovers
06:56
56
Nikotyna
Leszek Kułakowski
07:51
57
A&b
Artur Dutkiewicz Trio
06:01
58
Kilka pytań o wolność - Bonus Track
Pendofsky, Tomasz Organek
04:27
59
Song VI
Łukasz Ojdana
03:27
60
Last minute
Tercet Kamili Drabek
04:02
61
Into the Sky
Bartosz Dworak Quartet
07:30
62
Nanga Parbat
New Bone
10:08
63
Grasshopper
Joanna Duda Trio
07:28
64
For Alice
Maciej Fortuna Trio
04:45
65
Cold Song - live session
Szymon Sutor, Kaja Mianowana, Stanisław Łopuszyński, Patryk Dobosz
05:07
66
Imago
Dominik Bukowski Quartet
07:00
67
5/8
Franciszek Raczkowski Trio
05:44
68
Wakacyjność
Andrzej Kowalski Quartet
06:49
69
Dirge for Europe
Jan Ptaszyn Wroblewski Sextet
06:24
70
Eternity
Ksawery Wójciński
03:59
71
Part I. Mirror (Rorrim)
Natalia Kordiak
04:57
72
Clouds Part I
Grzech Piotrowski Quartet
06:55
73
Forest Morning
Piotr Lemańczyk Trio
05:31
74
Save It for a Rainy Day
Woobie Doobie, Marcin Nowakowski, Natalia Kukulska
05:43
75
Taja VI podróż
Grzech Piotrowski World Orchestra
04:42
76
Kotojeleń Złodziej
Maciej Sadowski Kwadrat
05:24
77
I'm Deranged
David Bowie, Wojciech Majewski
07:21
78
Bubble
Kamil Piotrowicz Sextet
03:07
79
Fear
Stanislaw Slowinski Sextet
05:30
80
Ocalic Od Zapomnienia - Instrumental
Wojciech Majewski Quintet
05:30
81
Shloymele Liber
Bester Quartet
06:06
82
Ballad for Janusz Muniak
Kuba Płużek Quartet
06:30
83
Fingerstyle
Adam Jarzmik Quintet, Mike Moreno
10:08
84
45 Minutes Late
Więcek & Gawęda Quintet, Kuba Więcek, Mateusz Gawęda, Ralph Alessi, Max Mucha, Moritz Baumgärtner
03:46
85
Barok Progresywny
Nikola Kołodziejczyk Orchestra
06:13
86
Shimmer
Michał Ciesielski
03:58
87
Spelnienie
Sabina Meck
04:21
88
Spełnienie
Sabina Meck Sextet, Wojciech Myrczek
04:23
89
in bloom
Marek Kadziela ADHD
06:15
90
Septymoza mała - Live
Maciej Sikała Septet
10:25
91
Prawdziwy bohater bawi się sam
Tatvamasi
12:21
92
Na melARANŻU
Q YA VY
06:09
93
Fortitude
NAK Trio, Dominik Wania, Jacek Kochan, Michal Kapzuk
07:25
94
Mazurka
Jachna Tarwid Karch
04:28
95
Jerzmanowa
Coherence Quartet, Łukasz Kluczniak, Robert Jarmuzek, Marcin Lamch, Grzegorz Masłowski
06:17
96
Polish Drama
Cracow Jazz Collective
10:00
97
Autostrada A1
Janusz Mackiewicz Quartet
07:34
98
Footprints
Kamil Piotrowicz Quintet
05:44
99
Bernie's Tune feat. Ronnie Cuber
Kazimierz Jonkisz Energy, Ronnie Cuber
06:00
100
Giant Steps
Krzysztof Dys Trio
04:55